ePUAP placówki: /spniegow/SkrytkaESP

E-mail: sekretariat@spniegowic.pl

Gminne Konfrontacje Ortograficzne

W dniu 12 maja 2015 roku przedstawiciele naszej szkoły - zwycięzcy całorocznego Szkolnego Konkursu Ortograficznego - brali udział w Gminnych Konfrontacjach Ortograficznych w Gdowie.

W kategorii klas III - IV reprezentowały nas: Zuzanna Zawała z klasy III a i Emilia Bułat z klasy IV; w kategorii klas V - VI: Michał Wójtowicz z klasy VI i Jadwiga Mrożek z klasy VI. Należą się im ogromne gratulacje, gdyż przez cały rok wytrwale gromadzili punkty w comiesięcznych szkolnych dyktandach i różnego rodzaju zadaniach ortograficznych, dzięki czemu uzyskali tytuły MISTRZÓW i WICEMISTRZÓW ORTOGRAFII naszej szkoły.
W dniu 12 maja 2015 roku wraz z przedstawicielami wszystkich szkół podstawowych naszej gminy musieli zmierzyć się z zawiłościami polskiej ortografii, pisząc dyktando, wypełniając "dziurawiec" i rozwiązując krzyżówkę na temat sportów letnich i lekkoatletyki. Tu jednym z najlepszych okazał się Michał Wójtowicz, który zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uśmiech

Organizator i koordynator szkolnego konkursu: Dorota Szostak

Współorganizatorzy:  Elżbieta Rudek i Joanna Konior