ETAP III - GRUDZIEŃ 2014 r.
SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
2014/2015
ETAP TRZECI X- XII 2014 r.
Kategoria klas III – IV
Lp. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Maks. liczba punktów – 83 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
|||
1. |
Zuzanna Zawała |
III a |
78 p. |
2. |
Mateusz Turakiewicz |
IV |
73 p. |
3. |
Emilia Bułat |
IV |
72,5 p. |
4. |
Emilia Lutyńska |
III a |
70 p. |
Uczniowie kl. III a, którzy uzyskali najlepsze wyniki w okresie X-XII 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Maksymalna liczba punktów – 83 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Zuzanna Zawała |
78 p. |
2. |
Emilia Lutyńska |
70 p. |
3. |
Kamila Mucha |
67 p. |
Uczniowie kl. III b, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X-XII 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Maksymalna liczba punktów – 83 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Filip Francuz |
68 p. |
2. |
Natalia Waśko |
64 p. |
3. |
Rafał Widor |
63 p. |
Uczniowie kl. IV, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X-XII 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Maksymalna liczba punktów – 83 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Mateusz Turakiewicz |
73 p. |
2. |
Emilia Bułat |
72,5 p. |
3. |
Julia Wróbel |
68, 5 p. |
Kategoria klas V – VI
Lp. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Maks. liczba punktów – 77 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
|||
1. |
Dawid Długosz |
VI |
71 p. |
2. |
Jadwiga Mrożek |
VI |
70 p. |
3. |
Natalia Pieprzyk |
V |
69 p. |
Michał Wójtowicz |
VI |
69 p. |
Uczniowie kl. V, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X-XII 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Maks. liczba punktów – 77 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Natalia Pieprzyk |
69 p. |
2. |
Magdalena Mrożek |
62 p. |
3. |
Piotr Kudłacz |
58 p. |
Uczniowie kl. VI, którzy uzyskali najlepsze wyniki w X-XII 2014 r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Maks. liczba punktów – 77 p. |
Uzyskane przez ucznia punkty: |
||
1. |
Dawid Długosz |
71 p. |
2. |
Jadwiga Mrożek |
70 p. |
3. |
Michał Wójtowicz |
69 p. |
Gratulujemy!!! Gratulujemy!!! Gratulujemy!!!
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Organizator i koordynator konkursu: p. Dorota Szostak
Współorganizatorzy: p. Elżbieta Rudek
p. Joanna Konior